Opvang op school

IMG_20200406_133301

Het is maandag. Op school maken we een start met de opvang van leerlingen in de 4e week na de sluitingsmededeling van Premier Rutte. Om 8.30 uur komen onze leerlingen van die dag binnen. In wisselende samenstellingen zijn de opvanggroepjes, in de week voorafgaand, samengesteld. Vandaag heb ik een groepje van drie. Het rooster staat klaar op het digibord, er wordt een nieuwe start gemaakt met het nieuwe weekrooster. Spelling, taal, rekenen, en ook een online kringgesprek staat op de planning. Wat is het leuk om vanuit school al de klasgenoten te kunnen zien en spreken. Wat wordt er vandaag weer hard gewerkt! Om even nieuwe energie op te doen voor de rest van de dag gaan de leerlingen tussendoor naar de gymzaal, waar voor ieder wat te doen is. Elke dag zorgt een extra activiteit voor verrassing en afwisseling zoals koken, techniek, cultuur, en ICT met de Beebots. Vaak hoor ik van de leerlingen die ik opvang, dat het zo fijn is om op school te mogen zijn, dat maakt me gelukkig en dan weet ik dat we het goed doen als team!   Het is  14.30 uur …. de dag op school zit erop…. er keert nog meer rust terug in de gangen van de school. 

Ardy

Nieuws 2

Kalender 2