Kleuters C

Kleuters C3

De afgelopen weken waren bijzonder, want ook al waren we niet samen in de klas, toch waren we heel erg ‘samen’.

Op Parro zetten we iedere dag een kort filmpje of foto met daarbij een idee om thuis aan de slag te gaan. Vervolgens deelden de ouders foto’s en filmpjes van hetgeen er thuis gebeurde, soms grappig, vaak erg knap, en af en toe ontroerend… Zo vierden we zelfs de verjaardag van 1 van onze leerlingen ‘op afstand’ met elkaar.

Daarnaast hebben we een keer een kaartje gestuurd en een paar keer pakketjes gemaakt voor onze leerlingen, met daarin op ieder kind afgestemde ontwikkelingsmaterialen met ideeën erbij voor activiteiten. Die pakketjes werden afgehaald door ouders, of door ons bij iedereen thuis afgeleverd, allemaal met gepaste afstand natuurlijk.

We maakten er samen het beste van. Maar het blijft gek hoor, als je juf  je lievelingspuzzel voor je voordeur komt neerleggen…

Nieuws 2

Kalender 2