Bedrijfshulpverlening

BHV

Atlent beschikt over bedrijfshulpverleners. Medewerkers van Mytylschool Gabriël en Tolbrug vormen samen een BHV-team. Cello en SWZ hebben hun eigen BHV-team. Ieder jaar krijgen de bedrijfshulpverleners een nascholing. Dit voorjaar worden 6 nieuwe medewerkers geschoold voor bedrijfshulpverlening. Wij vinden het belangrijk om voor een veilige omgeving te zorgen voor onze leerlingen, medewerkers en gasten.

Een goede bedrijfshulpverlening bestaat ook uit het oefenen van situaties die voor kunnen komen, bijvoorbeeld hoe handelen we tijdens brand, of hoe ontruimen we. Dat komt aan bod tijdens de nascholing. Echter, we moeten dit ook oefenen met onze medewerkers en de leerlingen. Na de meivakantie tot de zomervakantie zullen we een ontruiming oefenen met alle aanwezigen in het gebouw van Atlent. Dit jaar dus wel een aangekondigde oefening, alleen houden we het tijdstip nog geheim. Na de oefening evalueren we de ontruiming met de leerlingen en medewerkers, zodat we daar weer van kunnen leren.

Heeft u hierover vragen, dan hoor ik ze graag; k.pelger@mytylschool-gabriel.nl.

Karel Pelger
Preventiemedewerker

Nieuws 2

Kalender 2