Schoolmonsters

Schoolmonsters3

‘Schoolmonsters’

De leerlingen van VSO 3-4 kregen de opdracht om in ons gebouw ‘schoolmonsters’ te zoeken en te fotograferen. Een uitdagende zoektocht, want ze zaten verstopt in klaslokalen en gangen, verscholen achter keukenapparatuur en in donkere hoeken.
In januari kun je deze griezels bewonderen in de foyer van onze school. Alle leerlingen hebben daarvoor hun beste/engste/mooiste monster uitgekozen.

Expositie in Huis73

Huis73 (voorheen De Muzerije in de Hinthamerstraat) heeft ons als eerste Bossche school gevraagd om een expositie te organiseren in hun pand. Van 5 t/m 25 juli 2021 worden dan werken van de leerlingen van het SO en het VSO geëxposeerd. Alle kinderen worden uitgenodigd om samen met hun ouders/verzorgers te komen kijken. Zet de datums alvast in je agenda!
We presenteren niet alleen kunstwerken die we tot nu toe hebben gemaakt. Nee hoor, we gaan tot die tijd gewoon door met het maken van nog meer mooi werk.
Jij komt toch ook?

Nieuws 2

Kalender 2