Dag Sinterklaas!

IMG-20201204-WA0014

Vrijdag 4 december was het dan eindelijk zo ver. Sinterklaas en zijn Pieten op de mytylschool. We hebben het feest anders moeten vieren vanwege de coronamaatregelingen, maar we kijken terug op een geslaagd Sinterklaasfeest.

Wat hebben we een plezier gehad met elkaar! En Sinterklaas en zijn Pieten konden onze school natuurlijk niet zomaar overslaan! Er zijn een heleboel klassen op bezoek geweest bij Sinterklaas en andere klassen hebben flink hun best gedaan met het maken van surprises. In diezelfde week hebben veel kinderen tijdens de gymles zelfs hun Pietendiploma gehaald. Wat een feest! We zijn verwend met lekkers en natuurlijk had Sinterklaas ook nog cadeautjes meegenomen voor de kinderen. Hierbij een impressie van deze feestelijke dag!

Hopelijk tot volgend jaar!

Nieuws 2

Kalender 2