Drone Cup

Drone

Op maandag 3 juni vindt bij Onderwijscentrum Leijpark in Tilburg de Drone Cup Special plaats: een heus nationaal kampioenschap drone-vliegen voor mytylscholen. Zodra wij hier weet van kregen, hebben we de koppen bij elkaar gestoken en een plan bedacht om straks met de felbegeerde cup huiswaarts te keren.
Allereerst heeft een aantal leerkrachten een masterclass gevolgd om thuis te raken in de wondere wereld van de drones. Daarna waren de leerlingen aan de beurt. En, het moet gezegd: na de eerste drone-trainingen durven we te zeggen dat we bij de Drone Cup finale in Tilburg zeker niet alleen gaan voor de veldvulling. De leerlingen leren per minuut bij! Na de vakantie, op maandag 13 mei, houden we eerst onze schoolfinales. De winnaars daarvan gaan op 3 juni naar Tilburg om onze kleuren hoog te houden.

Nieuws 2

Kalender 2