Kunst en zo

Lars en Maud

Terugkijkend is het weer een rijk jaar geweest met veel cultuur voor de leerlingen van onze school. Theatervoorstellingen, tentoonstelling bezoeken (World Press Photo), fanfareconcert en de bezoeken van kunstenaars vanuit de Muzerije uit Den Bosch. Vooruitkijkend staat de Cultuur- en Techniekdag bol van activiteiten. Een poppen- en muziektheater en een heuse Concert-bus bezoeken dit jaar onze school. Een Science Lab laat ons genieten van de wonderen uit het laboratorium.
Op school zelf is er ook hard gewerkt. Kennismaken met fotografie en animatiefilm bijvoorbeeld, of naaien met een naaimachine of grafiek maken. We gaan ook de diepte in met onder andere het schilderen. Op de foto’s zie je Lars en Maud staan naast hun kunstwerken. Diverse weken hebben ze, de hele groep, gewerkt om een mooi resultaat te krijgen waar ze zelf verwonderd over zijn.
Op dit moment is groep SO34B zich aan het voorbereiden om van elkaar portretfoto’s te maken……… onder water.
Zoals je ziet, we hebben hier niet te maken met watjes!
Wim Creemers

Nieuws 2

Kalender 2