Trefbaltoernooi Tilburg

Foto trefbal

Op donderdag 16 november zijn we met een team SO leerlingen gaan trefballen op Mytylschool Tilburg. Bij dit toernooi waren ook teams van Mytylschool Eindhoven aanwezig. Dus Tilburg, Eindhoven en Den Bosch streden om de bekers! Wij deden mee met de SO afdeling, we hadden helaas geen VSO team. De leerlingen vonden het heel leuk om een keer op een andere mytylschool te zijn. We hadden een heel fanatiek team met de volgende leerlingen: Jaden, Justin, Nienke, Denise, Wouter, Floris, Sem en Lina. Niet allemaal uit dezelfde klas, maar wel een echt team! Niet onverwacht waren we dan ook de sterkste en mochten we met de eerste prijs naar huis. Als afsluiting heeft een groot deel van het team nog meegedaan in een wedstrijd met VSO leerlingen van Eindhoven en Tilburg. Er werd hard gegooid, maar daar waren onze leerlingen niet van onder de indruk. Geen watjes dus! We hebben een hele leuke dag gehad en hopelijk volgend jaar met meer teams naar Tilburg.
Joost

Nieuws 2

Kalender 2